UNISIL

Naše společnost zajišťuje v České republice oficiální zastoupení firmy Unisil - výrobce silikonových a organosilikonových produktů pro stavebnictví, chemický a stavební průmysl. Rozsah vyráběných produktů zahrnuje vodu odpuzující kapaliny a emulze, polotovary (poloprodukty) farmaceutického průmyslu a speciální sloučeniny pro výrobu teplotně-izolačních materiálů. Hlavními odběrateli uvedených výrobků jsou společnosti vyrábějící stavební materiál, výrobci pryžových výrobků, farmaceutický průmysl, stavební firmy zabývající se průmyslovými stavbami ale i stavbami občanské vybavenosti a bydlení.

Výrobky UNISIL jsou vyráběny z různých materiálů s voděodolnými vlastnostmi, antiadhezivních kapalin a emulzí,podle nejlepších receptur, které je kladou na stejnou nebo vyšší úroveň, než výrobky konkurence. Díky své bezpečnosti a environmentální šetrnosti mohou být výrobky UNISIL uplatněny v mnoha oblastech, jako například ve stavebním průmyslu, při výrobě stavebního materiálu, v textilním průmyslu, při stavbě silnic, při dekoračních a restaurátorských pracech. Výroba je založena na používání špičkového zařízení a nejnovějších poznatků vědy a technologií. Všechny fáze výrobní linky v uzavřeném cyklu jsou téměř úplně řízeny počítači, neprodukují odpad a speciální pozornost je zaměřena na ochranu ekologické čistoty výroby.

Mezi výhody výrobků UNISIL patří – atraktivní ceny a vysoká kvality výrobků garantovaná certifikáty kvality. Inteligentní logistický přístup,který umožňuje dodávku zboží různými způsoby a ve vhodném balení. V současné době naše společnost obchodně zastupuje 8 různých produktů pro 5 oblastí využití. Všechny uvedené výrobky splňují evropské standardy kvality.

Unisil Se 10-01 emulze proti přilnavosti – antiadhezivní přípravek tvořený emulzí vody (70% základ) a polymethylsiloxanové tekutiny.

Unisil Roof - Mastyx se používá při pokrývání nových střech a při opravách střech starších.

Unisil Epoxy – používá se při výrobě samovyrovnávacích podlah v průmyslových a civilních stavbách.

SL 136-157M – vodu odpuzující organosilikonová tekutina

SE 50-94 M - vodu odpuzující organosilikonová emulze

Unisil SL 11K – vodní roztok methylsilikonátu draselného

OSE50-43,OE50-42, SE 50-12 – organosilikonové emulze pro podložky ze skelného vlákna a z minerální vaty.

Podrobněji o jednotlivých výrobcích firmy UNISIL na www.hungarian-silicones.com

Internetové prezentace Benefitweb.cz